Четвер, 18 квітня

18 квітня

17 квітня

Український борець став переможцем престижного турніру з Франції

Український спортсмен Валерій Андрійцев став переможцем престижного турніру з вільної боротьби, який пройшов у Франції.

Про це повідомляє офіційний сайт асоціації вільної боротьби України.

Андрійцев посів перше місце у ваговій категорії до 97 кг. У першому раунді українець виграв у грузина Мамукі Кордзая з рахунком 3:0. За словами Андрійцева цей поєдинок став для нього найскладнішим на турнірі. Потім наш співвітчизник переміг німця Еріка Тхєлє - 5:2. У півфіналі український борець домігся перемоги над бельгійцем Тариком Аззурі, уклавши опонента на лопатки. У вирішальному поєдинку Андрійцев здобув перемогу над представником Білорусі Денисом Хроменковим - 3:0.

31-річний Андрійцев раніше ставав призером олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в збірній України по боротьбі вибухнув скандал через призначення російського тренера.

Розділ: Спорт Тема: Спорт