• НБУ:USD 40.30
  • НБУ:EUR 43.20
НБУ:USD  40.30

20 червня

Ястремська в наполегливому матчі поступилася однією з найкращих тенісисток світу

Українська тенісистка Даяна Ястремська в першому колі турніру WTA в Дубаї програла іспанці Гарбінє Мугурусі в трьох партіях.

Перша партія почалася з обміну брейками. У перших семи геймах лише раз суперницям вдалося утримати свою подачу. У кінцівці сету Ястремська знову зробила брейк і довела партію до перемоги - 6:4. У другому сеті Мугуруса більш впевнено грала на своїй подачі і зробила два брейка. Українці вдалося взяти подачу суперниці лише при рахунку 2:5, але це не принесло їй успіху в партії - 3:6. У вирішальному сеті Ястремська знову зробила брейк, але програла дві свої подачі. Це призвело до поразки в сеті і в матчі цілому.

Даяна Ястремська (Україна) - Гарбінє Мугуруса (Іспанія) - 6:4, 3:6, 3:6

В даний момент Мугуруса займає 15 місце в рейтингу WTA, але в 2017 році вона лідирувала в рейтингу. Ястремська зараз йде на 34-й позиції.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Леся Цуренко вийшла до другого кола турніру в Дубаї.