ПСЖ - Манчестер Юнайтед: відео голів

У Парижі відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між ПСЖ і "Манчестер Юнайтед". Англійський клуб здобув сенсаційну перемогу з рахунком 3:1 і пройшов до чвертьфіналу турніру.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу ПСЖ - "Манчестер Юнайтед".

"МЮ" вдалося забити швидкий гол - Ромелу Лукаку перехопив м'яч після невдалої передачі Тіло Керера, вийшов на Джанлуїджі Буффона, обіграв воротаря і відкрив рахунок у матчі.

Але ПСЖ швидко відповів - на 12-й хвилині Кіліан Мбаппе прострілив на дальню штангу, а Хуан Бернат замкнув.

На 30-й хвилині "Ман Юнайтед" знову вийшов у лідери - Маркус Решфорд пробив здалеку, Буффон помилився, не зумівши утримати слизький м'яч, а Лукаку підкараулив помилку, оформивши дубль.

Розв'язка наступила вже в доданий до другого тайму час - після удару Дієго Далота м'яч влучив у лікоть Преснелю Кімпембе, і після відеоповтору в ворота ПСЖ був призначений пенальті. Решфорд реалізував одинадцятиметровий і вивів "МЮ" в чвертьфінал.

ПСЖ - МЮ: ДИВИТИСЯ ВІДЕО ОГЛЯД МАТЧУ

ПСЖ - "Манчестер Юнайтед" - 1:3 (перший матч - 2:0)

Голи: Бернат, 12 - Лукаку, 2, 30, Решфорд, 90+3 (пенальті)

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ ВСІХ ІГОР