Четвер, 25 квітня

25 квітня

24 квітня

"Арсенал" обіграв "Манчестер Юнайтед в важливому матчі чемпіонату Англії: відеоогляд

Лондонський "Арсенал" в матчі 30-го туру чемпіонату Англії на своєму полі приймав "Манчестер Юнайтед" і обіграв гостей з рахунком 2:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Арсенал" - "Манчестер Юнайтед".

Зустріч була багатою на гольові моменти, але реалізувати футболісти змогли тільки два з них. На 12-й хвилині зустрічі розкішний м'яч забив Джака, запустивши сферу по незвичайній траєкторії. Другий гол "каноніри" забили з пенальті на 69-й хвилині. Відзначився Обамеянг.

Цікаво, що "МЮ" мав кілька можливостей для того, щоб зрівняти рахунок. Зокрема, свої шанси не використав Ромелу Лукаку.

Перемога підняла "Арсенал" на четверте місце турнірної таблиці, яке раніше займав "Манчестер Юнайтед".

Арсенал - "Манчестер Юнайтед" 2:0

Голи: Джака, 12, Обамеянг, 69 (з пенальті)

Арсенал: Лено, Папастатопулос, Косельні, Монреаль, Мэйтленд-Нилс, Ремсі, Джака, Колашинац, Озіл (Івоби, 77), Ляказетт (Нкетіа, 86), Обамеянг (Суарес, 80)

Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Янг, Смоллінг, Лінделеф, Шоу, Фред, Матіч (Грінвуд, 80), Погба, Далот (Марсьяль, 70), Лукаку, Рашфорд

Попередження: Папастатопулос, Колашинац - Погба

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Арсенал" програв французькому "Ренну" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.