Ювентус - Атлетіко: відео голів

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів туринський "Ювентус" розгромив мадридський "Атлетіко" з рахунком 3:0 і завоював путівку в чвертьфінал.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Ювентус" - "Атлетіко".

На 27-й хвилині рахунок відкрив Кріштіану Роналду, який точно пробив головою після навісу з флангу у виконанні Федеріко Бернардескі. На початку другого тайму Роналду зробив дубль, точно пробивши головою після навісу Жоау Канселу. У цьому епізоді голкіпер "Атлетіко" Ян Облак зумів відбити м'яч, але вже після того, як він перетнув лінію воріт. У кінцівці зустрічі Роналду оформив хет-трик, реалізувавши пенальті, призначений за фол на Бернардескі.

ЮВЕНТУС - АТЛЕТІКО: ВІДЕООГЛЯД

"Ювентус" Італія - "Атлетіко" Іспанія - 3:0 (1:0) - перший матч - 0:2

Голи: Роналду (27, 49, 86 з пенальті)

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯД ВСІХ ІГОР

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Реал" обіграв "Атлетіко" в результативному мадридському дербі.