Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

Тоттенхем Хотспур - Манчестер Сіті: відеоогляд

9 квітня відбувся перший чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів між англійськими "Тоттенхемом" і "Манчестер Сіті". Зустріч, що проходила в Лондоні, завершилася перемогою господарів поля з рахунком 1:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Тоттенхем" - "Манчестер Сіті".

Зустріч почалася для лондонського клубу не найкращим чином. У середині першого тайму арбітр призначив пенальті у ворота "шпор" за гру рукою в штрафному Роузом. До "точки" підійшов Агуеро, але аргентинець не зумів переграти Льоріса.

Після цього у обох команд були можливості для взяття воріт, проте глядачі побачили лише один м'яч. Його автором став Сон, який на 78-й хвилині вразив ворота Едерсона.

ТОТТЕНХЕМ - МАНЧЕСТЕР СІТІ: ВІДЕО ГОЛІВ

Нагадаємо, що в Манчестері команди зіграють 17 квітня.

Тоттенхем - Манчестер Сіті 1:0

Гол: Сон Хин Мін, 78

Тоттенхем: Льоріс, Триппьер, Альдервейрельд, Вертонген, Роуз, Сіссоко, Уінкс (Ваньяма, 81), Еріксен, Аллі (Льоренте, 87), Сон Хин Мін, Кейн (Моура, 58)

Манчестер Сіті: Едерсон, Уокер, Отаменді, Ляпорт, Делф, Д. Сілва (Де Брюйне, 89), Фернандіньо, Гюндоган, Марез (Сане, 89), Агуеро (Габріель Жезус, 71), Стерлінг

Попередження: Роуз - Ляпорт, Марез