Пʼятниця, 3 травня

3 травня

У Португалії футбольний матч зупинили через незвичайну причину: опубліковано відео

Футбольний матч вищого португальського дивізіону між командами "Шавеш" і "Насьональ" був зупинений на кілька хвилин через незвичайну причину.

Про це повідомляє Tribuna.com.

На початку другого тайму, а саме на 56-й хвилині, суддя Луїш Годінью зупинив матч через те, що у його помічника Жорже Круса виникли проблеми зі шлунком. Асистент повідомив головному арбітру, що не може продовжити роботу, так як йому терміново потрібно в туалет. Гра поновилася через три хвилини. По поверненню на поле Крус у жартівливій манері отримав від Годінью червону картку.

Сам матч завершився розгромною перемогою "Шавеша" з рахунком 4:1. До зупинки гри у другому таймі на табло світилися "2:1".

Раніше "Апостроф" повідомляв, що УЄФА оголосив підсумкове рішення по справі про скандальну натуралізації Мораеса.