Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Форвард збірної України провів феєричний матч в Лізі Європи: опубліковано відео

Український нападник бельгійського "Гента" Роман Яремчук забив два голи і віддав дві результативні передачі в першому матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти румунського "Вііторула" (6:3).

Українець асистував партнерам при другому і третьому голах, а в кінцівці першого тайму реалізував 11-метровий. На 50-хвилині форвард вийшов один на один і технічно переграв голкіпера.

Матч-відповідь "Вііторул" - "Генк" відбудеться 1 серпня.

"Гент" Бельгія - "Вііторул" Румунія - 6:3 (5:1)

Голи: Асаре (4), Деягере (13) Кубо (35, 45), Яремчук (42, з пенальті, 51) - Младен (21), Циру (56, 61)

23-річний Яремчук є вихованцем київського "Динамо". В "Гент" він перейшов влітку 2017 роки за два мільйони євро. Всього у складі бельгійського клубу він провів 80 матчів у всіх турнірах, в яких забив 23 голи і віддав вісім результативних передач. За збірну України провів 8 матчів і забив 2 голи.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Зоря" впевнено обіграла "Будучность" в кваліфікації Ліги Європи.