Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

У Росії застрелили відомого спортсмена

У Санкт-Петербурзі виявили вбитим колишнього чемпіона Росії з кікбоксингу Сергія Карпенка.

Про це повідомляє РЕН ТБ.

Тіло Карпенка було виявлено в річці Мойці. Після огляду судмедекспертів, було встановлено, що спортсмена вбили пострілом в голову. Поліція порушила кримінальну справу і приступила до слідства. Розглядається також версія про самогубство.

51-річний Карпенко в 1991 році став чемпіоном СРСР. На наступний рік - чемпіоном Росії. Ще через рік кікбоксер дістався до фіналу чемпіонату Європи, де поступився у вирішальному поєдинку. Потім він став виступати за клуб з Німеччини, у складі якого став володарем Кубка Німеччини, а також виграв чимало міжнародних турнірів.

Раніше "Апостроф" повідомляв про смерть відомого українського спортсмена Романа Вірастюка.

Розділ: Спорт Тема: Спорт