• НБУ:USD 38.85
НБУ:USD  38.85

28 березня

"Арсенал" обіграв "левів" у фантастичному матчі чемпіонату Англії: відеоогляд

У матчі 5-го туру чемпіонату Англії "Арсенал" здобув вольову перемогу над "Астон Віллою" з рахунком 3:2.

Гості відкрили рахунок на 20-й хвилині, відзначився Макгинн. В кінці першого тайму захисник "канонірів" Мейтленд-Найлз отримав другу жовту картку і залишив команду в меншості. На 59-й хвилині "Арсеналу" вдалося зрівняти рахунок. Гол з пенальті забив новачок клубу Пепе, який влітку був куплений за 80 мільйонів євро. Втім, вже через хвилину "левів" знову вивів вперед Уеслі.

Незважаючи на невдалий матч, "Арсеналу" вдалося вирвати перемогу. Спочатку Чемберс зрівняв рахунок, а через кілька хвилин Обамеянг забив переможний гол.

"Арсенал" завдяки перемозі вийшов на 4-е місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги. "Астон Вілла" залишилася в зоні вильоту на 18-му місці.

"Арсенал" - "Астон Вілла" - 3:2 (0:1)

Голи: Пепе (59, з пенальті), Чемберс (81), Обамеянг (84) - Макгинн (20), Уеслі (60)

"Арсенал": Лено, Мейтленд-Найлз, Папастатопулос, Давид Луїз, Колашинаць, Гендузі, Джака (Уіллок, 72), Пепе, Себальос (Торрейра, 72), Сака (Чемберс, 46), Обамеянг.

"Астон Вілла": Хітон, Гильбер, Енгельс, Мінгз, Тейлор, Макгинн, Накамба (Хуріхейн, 85), Гріліш, Трезеге (Аль-Мухаммад, 68), Уеслі, Ель-Газі (Ленсбері, 86).

Попередження: Мейтленд-Найлз (11), Джака (35), Гендузі (44), Енгельс (83), Пепе (85), Лено (90), Обамеянг (90).

Вилучення: Мейтленд-Найлз (41).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в 6-му турі чемпіонату Англії гол Ярмоленко допоміг "Вест Гему" перемогти "Манчестер Юнайтед".