• НБУ:USD 39.15
НБУ:USD  39.15

7 травня

"Динамо" в яскравому матчі розгромило дебютанта чемпіонату

Київське "Динамо" в матчі 10-го туру чемпіонату України на виїзді грало проти "Колоса". Зустріч проходила в Ковалівці і завершилася розгромом гостей - 4:0.

Кияни ще в першому таймі могли відкривати рахунок, хоча похвалитися великою кількістю гольових моментів біля воріт команд господарів "Динамо" точно не може.

Друга половина почалася з кошмару для гостей: вже через пару хвилин після відновлення зустрічі другу жовту отримав Шепелєв, який залишив команду в меншості. Однак вже через пару хвилин склади вирівнялися - у господарів червону отримав Максименко, який врятував ворота від голу, відбивши м'яч рукою. У підсумку - пенальті, який реалізував Циганков. Через 10 хвилин Бесєдін збільшив перевагу команди і, по суті, матч можна було вже завершувати. Відзначити варто і нереалізований пенальті у виконанні Циганкова на 77-й хвилині.

В середині другого тайму Бесєдін оформив дубль, а в компенсований арбітром час кияни заробили право на третій пенальті, який реалізував Вербич.

За підсумками 10-ти турів у "Динамо" 20 балів, третя позиція і десятиочкове відставання від "Шахтаря".

Нагадаємо, що "Шахтар" здобув 10-ту перемогу в чемпіонаті.