Легенда "Динамо" призначений головним тренером європейського клубу

Український тренер Анатолій Дем'яненко очолив словацьку "Нітру".

Про це повідомляється на офіційній сторінці клубу в Facebook.

Помічниками Дем'яненка стануть словацькі фахівці Мирослав Німець і Мирослав Кеніг.

Після 18 турів "Нітра" займає передостаннє, 11-е, місце в турнірній таблиці словацького національного чемпіонату. При цьому клуб на вісім очок відстає від 6-го місця, яке дає право на другому етапі чемпіонату вести боротьбу за медалі і місця в єврокубках.

Найближчий матч під керівництвом нового тренера "Нітра" проведе 15 лютого проти клубу "Погроньє", який займає останнє місце.

60-річний Дем'яненко під час перебування футболістом впродовж 12 років виступав за київське "Динамо" і в складі клубу п'ять разів ставав чемпіоном СРСР, а також вигравав Кубок володарів кубків і Суперкубок УЄФА. В якості тренера він очолював ЦСК ЗСУ, "Динамо" (Київ), "Нефтчі", "Насаф" і "Волинь". Найбільших успіхів тренер домігся в "Динамо", з яким він вигравав чемпіонат України, двічі ставав володарем Кубка країни, а також один раз виграв Суперкубок України.

Варто відзначити, що Дем'яненко не працював тренером з 2013 року після відставки з "Волині".

Нагадаємо, раніше стало відомо про відхід з "Динамо" гравця збірної України. З подробицями можна ознайомитися тут.