НБУ:USD  38.85

29 березня

28 березня

Відомий баскетболіст отримав жахливу травму під час матчу: опубліковано відео

Камерунський центровий "Філадельфії Севенті Сіксерс" Джоел Ембіід отримав страшну на вигляд травму в матчі регулярного чемпіонату НБА проти "Оклахоми Тандер".

У кінцівці першої чверті Ембіід при грі в захисті отримав вивих безіменного пальця. Незважаючи на цей інцидент, баскетболіст зумів повернутися на майданчик через кілька хвилин і відіграв поєдинок до кінця. У підсумку на рахунку камерунця виявилося 18 очок, 9 підбирань і 8 передач.

Завдяки героїчній грі Ембііда "Філадельфія" здобула перемогу з рахунком 120:113 і піднялася на п'яте місце в турнірній таблиці Східної конференції.

25-річний Ембіід є третім камерунським баскетболістом в історії НБА. У нинішньому сезоні він набирає вражаючі 23 очка в середньому за гру.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що український баскетболіст Олексій Лень провів яскравий матч в НБА. З подробицями можна ознайомитися тут.