• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

6 травня

Кубок світу з біатлону: результати чоловічого спринту в Оберхофі

У німецькому Оберхофі відбулася чоловіча спринтерська гонка в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону сезону-2019/20.

Від України в гонці виступали п'ять спортсменів: Артем Прима (10-й стартовий номер), Антон Дудченко (46-й), Сергій Семенов (62-й), Артем Тищенко (65-й), Богдан Цимбал (96-й).

Перемогу в гонці здобув француз Мартен Фуркад. Він був точний на двох вогневих рубежах і пробіг дистанцію у 10 км за 25 хвилин і 27,2 секунди. Другим став його співвітчизник Емельєн Жаклен, який поступився лідеру 25,5 секунди. На третьому місці розташувався німець Йоханнес Кюн з відставанням від Фуркада у 33 секунди. Жаклен і Кюн на вогневих рубежах допустили по одному промаху.

Найкращим з українців став Артем Прима - 15-е місце (1 хвилина 41,6 секунди відставання від лідера, 1 промах). Решта наших співвітчизників виступили наступним чином:

41. Артем Тищенко +2:29.6 (1)
46. Сергій Семенов +2:35.0 (1)
76. Антон Дудченко +3:31.8 (3)
106. Богдан Цимбал +4:56.6 (3)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Україна створила сенсацію у Різдвяній гонці з біатлону.