НБУ:USD  38.85

29 березня

28 березня

Кубок світу з біатлону: результати чоловічого спринту в Рупольдингу

У німецькому Рупольдингу відбулася чоловіча спринтерська гонка в рамках п'ятого етапу Кубка світу з біатлону.

Від України в гонці виступали п'ять біатлоністів: Дмитро Підручний (6-й стартовий номер), Артем Прима (25-й), Антон Дудченко (39-й), Сергій Семенов (65-й), Богдан Цимбал (103-й).

Перемогу в гонці здобув француз Мартен Фуркад. Він був точний на двох вогневих рубежах і пробіг дистанцію у 10 км за 22 хвилини і 41,5 секунди. Другим став його співвітчизник Кентен Фійон-Майє, який поступився лідеру всього 3,1 секунди. На третьому місці розташувався німець Бенедикт Долль з відставанням від Фуркада у 12 секунд. Фійон-Майє і Долль на вогневих рубежах теж були точні.

Найкращим з українців став Артем Прима - 8-е місце (27,3 секунди відставання від лідера, 0 промахів). Решта наших співвітчизників виступили наступним чином:

10. Дмитро Підручний +34.8 (0)
36. Сергій Семенов +1:32.1 (0)
37. Антон Дудченко + 1:32.6 (0)
88. Богдан Цимбал +2:40.6 (2)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українські біатлоністи увійшли до топ-3 в естафеті на Кубку IBU.