Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

На Євро пацана: мережа вибухнула компліментами на адресу героя матчу "Дніпро-1" - "Динамо"

У суботу, 28 лютого, в матчі 20-го туру чемпіонату України "Дніпро-1" на своєму полі здобув вольову перемогу над київським "Динамо" з рахунком 3:1. У мережі бурхливо відреагували на героя зустрічі - форварда Владислава Супрягу.

Незважаючи на видалення Віталія Буяльського в дебюті поєдинку, на перерву столична команда пішла, ведучи в рахунку, завдяки голу з пенальті у виконанні Беньяміна Вербича. Однак після перерви господарі зусиллями Супряги, який оформив хет-трик, вирвали перемогу.

Цікаво, що права на героя зустрічі належать якраз "Динамо". За "Дніпро-1" Супряга виступає на правах оренди. Гра молодого таланту не залишила байдужим користувачів соцмереж.

Нагадаємо, що "Динамо" продало одного з основних футболістів в Китай.