• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

12 травня

Український велогонщик домігся видатного успіху в престижній гонці в Італії

Український велогонщик Марк Падун посів друге місце на 12-му етапі престижної гонки Джиро д'Італія.

Українець подолав дистанцію в 204 кілометри за 5 годин 32 хвилини 32 секунди, програвши 1 хвилину 8 секунд переможцю гонки колумбійцеві Джонатану Нарваезу. На попередніх етапах Падун не потрапляв у топ-10.

Після 12 етапів Падун займає 39-е місце в загальному заліку з відставанням в 49 хвилин 48 секунд від лідируючого Жоау Алмейди з Португалії.

У попередній раз українці домагалися успіху на Джиро д'Італія в 2004 році. Тоді Сергій Гончар також посів друге місце.

24-річний Падун виступає за команду Bahrain-McLaren. Він є вихованцем донецької школи велоспорту.

Раніше повідомлялося, що президент Федерації велоспорту України був звільнений за образу чемпіонки Європейських ігор.