Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Дев'ять голів: "червоні дияволи" влаштували фантастичну гольову феєрію в чемпіонаті Англії, відеоогляд

У матчі 22-го туру чемпіонату Англії "Манчестер Юнайтед" на своєму полі розгромив "Саутгемптон" з рахунком 9:0.

Поєдинок розпочався для гостей вкрай невдало. Вже на другій хвилині 19-річний Янкевіц зробив грубий фол і отримав червону картку. У меншості "Саутгемптон" протримався до 18-й хвилині, а потім рахунок відкрив Ван-Біссака. В середині тайму перевагу господарів збільшив Решфорд. Потім гостей спіткало ще одне нещастя, на 34-й хвилині гол у свої ворота забив Беднарек. Незабаром четвертий гол забив Кавані. У другому таймі гостей остаточно добили Марсьяль, який зробив дубль, Мактоміні, Бруну Фернандеш і Джеймс. "Саутгемптон" догравав матч удев'ятьох через вилучення Беднарека.

"Саутгемптон" програв з рахунком 0:9 в другому сезоні поспіль, повторивши антирекорд Прем'єр-ліги.

"Манчестер Юнайтед" завдяки перемозі наздогнав лідера АПЛ "Манчестер Сіті". Втім, у "Сіті" зіграно на два матчі менше.

"Манчестер Юнайтед" - "Саутгемптон" - 9:0 (4:0)

Голи: Ван-Біссака (18), Решфорд (25), Беднарек (34, автогол), Кавані (39), Марсьяль (69), Мактоміні (71), Бруну Фернандеш (87, з пенальті), Марсьяль (90), Джеймс (90)

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Шоу (ван де Бек, 46), Магуайр, Ван-Біссака, Лінделеф, Бруну Фернандеш, Мактоміні, Фред, Кавані (Марсьяль, 46), Грінвуд, Решфорд (Джеймс, 60).

"Саутгемптон": Маккарті, Бертран, Стівенс, Ремзі, Беднарек, Янкевіц, Дженепо (Тшаптше, 78), Армстронг, Ворд-Проуз, Інгз (Редмонд, 70), Адамс.

Попередження: Ремзі (42), Стівенс (45), Магуайр (52), ван де Бек (53), Армстронг (89).

Вилучення: Янкевіц (2), Беднарек (86).