Субота, 27 квітня

27 квітня

Український баскетболіст провів відмінний матч проти чемпіона НБА: відео

Український легкий форвард "Детройт Пістонс" Святослав Михайлюк відмінно проявив себе в матчі проти чемпіона НБА "Лос-Анджелес Лейкерс".

Українець провів на майданчику 38 хвилин, набрав 11 очок, зробив шість підборів і віддав три результативні передачі. У пасиві Михайлюка три фоли і дві втрати.

Незважаючи на натхненну гру Святослава, "Детройт" зазнав поразки в овертаймі з рахунком 129:135.

23-річний Михайлюк є вихованцем черкаського баскетболу. Раніше він виступав за "Черкаські Мавпи", "Лос-Анджелес Лейкерс", "Саут-Бей Лейкерс" і "Гранд-Рапідс Драйв".

Після 23 турів "Детройт" з п'ятьма перемогами при 18 поразках посідає останнє, 15-е місце в турнірній таблиці Східної конференції. Від зони плей-офф клуб Михайлюка відстає на п'ять перемог.

Раніше повідомлялося, що українець Олексій Лень провів відмінний матч в НБА проти "Маямі".