Пʼятниця, 17 травня
  • НБУ:EUR 42.45

17 травня

У США відбувся найдорожчий спортивний матч планети: відео

У США відбувся фінал національного чемпіонату з американського футболу, який називають Супербоул-2021. Зустріч відбулася в Тампі на арені "Реймонд Джеймс Стедіум".

Переможцем стала команда "Тамба-Бей Бакканірс", яка розгромила "Канзас-Сіті Чіфс" з рахунком 31:9.

43-річний квотербек "Тампи" Том Бреді став семиразовим переможцем Супербоула, що є абсолютним рекордом американського футболу. "Тамба" виграла вирішальний поєдинок вдруге в своїй історії, попереднє чемпіонство клуб здобув в 2003 році.

"Тампа-Бей" - "Канзас-Сіті" - 31:9 (7:3, 14:3, 10:3, 0:0)

Супербоул є найдорожчим спортивним брендом за версією Forbes. День фінального матчу зазвичай приносить організаторам близько 600 мільйонів доларів. У цьому році прибуток знизився, так як через коронавірусні обмеження на трибунах були присутні лише третина глядачів. Втім, реклама все одно принесла величезні доходи. Вартість 30-секундного рекламного ролика під час Супербоулу становить 5,5 мільйонів доларів. Кожен член команди-переможця отримає по 150 000 доларів, а гравці, що програли - по 75 тисяч.