Пʼятниця, 17 травня
  • НБУ:EUR 42.45

17 травня

"Манчестер Сіті" впевнено пройшов німецький клуб в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" обіграв менхенгладбахську "Боруссію" з рахунком 2:0 і пробився до чвертьфіналу.

Англійський клуб був явним фаворитом після перемоги в першому матчі, а в матчі-відповіді зняв всі питання вже в першій половині першого тайму. На 12-й хвилині рахунок відкрив Кевін де Брейне, а незабаром розрив в рахунку збільшив Ілкай Гюндоган. Надалі "Манчестер Сіті" контролював хід матчу і довів його до перемоги.

МАНЧЕСТЕР СІТІ - БОРУССІЯ: ВІДЕО ГОЛІВ

"Манчестер Сіті" Англія - "Боруссія" Менхенгладбах Німеччина - 2:0 (2:0) - перший матч - 2:0

Голи: де Брюйне (12), Гюндоган (18)

"Манчестер Сіті": Едерсон, Канселу (Зінченко, 64), Стоунз, Уокер, Рубен Діаш (Лапорт, 70), Фоден, Бернарду Сілва (Агуеро, 75), де Брюйне, Гюндоган (Стерлінг, 70), Марез, Родрі (Фернандіньо, 63).

"Боруссія": Зоммер, Гинтер, Бенсебайні, Ельведі, Лайнер, Хофманн, Нойхаус, Закарія, Штіндль (Траоре, 80), Емболо (Вольф, 65), Тюрам (Плеа, 65).