Неділя, 5 травня

Відмовився виступати за Росію: чемпіон світу несподівано змінив громадянство

Російський чемпіон світу з вільної боротьби Хетаг Цаболов змінив громадянство і буде виступати за збірну Сербії.

Про це спортсмен повідомив на своїй сторінці в Instagram.

"Дорогі друзі, раз повідомити про свій перехід до збірної команди Сербії. Упевнений, що мій вибір істотно вплине на зростання моєї кар'єри. З Божою допомогою будемо підкорювати світ і Олімпійські ігри! Усе найкраще попереду!" - написав Цаболов, опублікувавши фотографію з сербським паспортом.

29-річний Цаболов завоював золоту медаль чемпіонату світу в 2014 році. Турнір проходив в Ташкенті. У фінальному поєдинку екс-росіянин виявився сильнішим за турка Якупа Геру з рахунком 10:0. Через три роки він зайняв друге місце на чемпіонаті світу, який відбувся в Парижі.

Раніше повідомлялося, що україно спортсмен Олексій Новиков став переможцем міжнародних змагань World's Ultimate Strongman.