Субота, 4 травня

4 травня

Челсі - Реал: відеоогляд

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів "Челсі" обіграв "Реал" з рахунком 2:0 і завоював путівку в фінал. Зустріч відбулася в Лондоні на стадіоні "Стемфорд Брідж".

Рахунок був відкритий на 28-й хвилині. Канте знайшов у штрафному Хаверца, який перекинув м'яч через Куртуа і потрапив в поперечину, але першим на добиванні виявився Вернер. У другому таймі англійський клуб мав масу моментів, але зумів забити лише одного разу. На 85-й хвилині Маунт замкнув простріл Пулішіча.

Челсі - Реал: відео голів

У фіналі "Челсі" зіграє з "Манчестер Сіті".