Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

Вільярреал - Манчестер Юнайтед: відеоогляд фіналу Ліги Європи

У фінальному матчі Ліги Європи "Вільярреал" переміг "Манчестер Юнайтед" в серії пенальті і став переможцем турніру.

У першому таймі рахунок відкрив Жерар Морено, який замкнув навіс зі стандарту. Манкуніанці зуміли відігратися на початку другого тайму. Після навісу в штрафний м'яч відскочив до Кавані і уругваєць з близької відстані вразив ворота.

Вільярреал - Манчестер Юнайтед: відео голів

Всі польові гравці були точні в серії пенальті, і тому справа дійшла до воротарів. Героєм став Рульї, який забив сам, а потім відбив удар свого колеги де Геа.

"Вільярреал" Іспанія - "Манчестер Юнайтед" Англія - 1:1 (1:0), по пенальті - 11:10

Голи: Жерар Морено (29) - Кавані (55)

"Вільярреал": Рульї, Фойт (Перес, 88), Пау Торрес, Рауль Альбіоль, Педраса (Альберто Морено, 88), Пареха, Піно (Пако Алькасер, 77), Трігерос (Мойсес Гомес, 77), Капу (Раба, 120 ), Бакка (Коклен, 60), Жерар Морено.

"Манчестер Юнайтед": Де Геа, Уан-Біссака (Мата, 120), Шоу, Байї (Туанзебе, 116), Лінделеф, Бруну Фернандеш, Погба (Джеймс, 115), Мактоміні (Теллес, 120), Кавані, Грінвуд (Фред , 100), Решфорд.

Попередження: Капу (54), Байї (82), Фойт (84), Кавані (113).