• НБУ:USD 41.05
  • НБУ:EUR 45.60
НБУ:USD  41.05

20 вересня

Геймовер: Росія з тріском вилетіла з чемпіонату світу, програвши скромній Канаді, відео

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з хокею збірна Росії програла національній команді Канади з рахунком 1:2 і припинила виступи на турнірі.

На 34-й хвилині рахунок відкрив Тимкин, але канадці в третьому періоді відновили рівновагу зусиллями Хенріка. В овертаймі переможну шайбу закинув Манджапане.

Варто відзначити, що канадці привезли на чемпіонат світу досить посередній склад, практично без гравців НХЛ. Через слабість складу Канада дивом вийшла в плей-офф, посівши лише четверте місце в своїй групі, програвши таким хокейним "грандам", як Латвія і Німеччина.

Росія - Канада - 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1)

Голи: 34 Тимкин (Орлов, Каменєв) - 45 Хенрік (Браун, Комтуа), 62 Манджапане (Стечером).

ВІДЕО ГОЛІВ

Раніше повідомлялося, що в Латвії, яка приймає чемпіонат світу з хокею, замінили державний прапор Білорусі на біло-червоно-білий.