Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Данія - Бельгія: відео голів

У матчі 2-го туру групового турніру чемпіонату Європи Бельгія обіграла Данію з рахунком 2:1.

Данці відкрили рахунок на самому початку зустрічі, на 2-й хвилині відзначився Поульсен. Після цього Данія продовжувала атакувати, але збільшити розрив у рахунку не змогла. У перерві у бельгійців на поле вийшов де Брюйне і через кілька хвилин асистував Торгану Азару. В середині тайму де Брюйне забив сам і цей гол став переможним.

Бельгія, набравши шість очок, займає перше місце в групі В і гарантувала собі вихід в плей-офф. Данія з нулем очок залишилася на останньому, четвертому місці.

У заключному турі Бельгія зіграє з Фінляндією, а Данія зустрінеться з Росією.

Данія - Бельгія - 1:2 (1:0)

Голи: Поульсен (2) - Азар (54), де Брюйне (70)

Данія: Шмейхель, Вестергор, Крістенсен, К'єр, Васс (Ларсен, 62), Гейбьєрг, Ділейні (Йенсен, 72), Дамсгор (Корнеліус, 72), Меле, Поульсен (Нергор, 62), Брейтуейт.

Бельгія: Куртуа, Вертонген, Алдервейрелд, Денайер, Меньє, Тілеманс, Дендонкер (Вітцель, 59), Торган Азар, Карраско (Еден Азар, 59), Лукаку, Мертенс (де Брюйне, 46).