Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Хорватія - Чехія: відео голів

У матчі 2-го туру групового турніру чемпіонату Європи Хорватія і Чехія зіграли внічию з рахунком 1:1.

На 36-й хвилині рахунок з пенальті відкрив Шик, який забив свій третій гол на турнірі і став найкращим бомбардиром. Хорвати відігралися на початку другого тайму. Перішич з флангу увірвався в штрафну, обіграв захисника і точно пробив у дальній кут.

Чехія, набравши чотири очки, вийшла на перше місце в групі D. Хорвати з одним очком залишилися на третій позиції.

У заключному турі Хорватія зіграє з Шотландією, а Чехія зустрінеться з Англією.

Хорватія - Чехія - 1:1 (0:1)

Голи: Перішич (47) - Шик (37, з пенальті)

Хорватія: Ліваковіч, Гвардіола, Ловрен, Врсалько, Віда, Брекало (Іванушец, 46), Перішич, Модріч, Ковачич (Брозовіч, 87), Ребич (Петкович, 46), Крамаріч (Влашич, 62).

Чехія: Вацлік, Челюстка, Калас, Цоуфал, Боржил, Янкто (Шевчик, 74), Голеш (Крал, 63), Масопуст (Гложек, 63), Даріда (Барак, 87), Соучек, Шик (Крменчік, 75).

Попередження: Ловрен (35), Масопуст (50), Боржил (82).