Пʼятниця, 3 травня

2 травня

Нідерланди - Чехія: відео голів

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи Чехія обіграла Нідерланди з рахунком 2:0 і завоювала путівку до чвертьфіналу. Зустріч відбулася в Будапешті (Угорщина) на стадіоні "Пушкаш Арена".

Вирішальний епізод в матчі стався на 55-й хвилині. Де Лігт на рівному місці впав перед штрафним майданчиком і схопив м'яч рукою, щоб перешкодити Шику вийти сам на сам. Арбітр спочатку показав захисникові жовту картку, але після підказки відеоассістента подивився повтор і видалив голландця. Незабаром після цього Голеш ударом головою з близької відстані відкрив рахунок. На 80-й хвилині Голеш виступив в ролі асистента і Шик ударом з близької відстані зняв всі питання про переможця.