Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Хорватія - Іспанія: відео голів

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи Іспанія обіграла Хорватію з рахунком 5:3 і завоювала путівку до чвертьфіналу.

Іспанці захопили ініціативу з перших хвилин, але рахунок несподівано відкрили хорвати. Педрі майже з центру поля віддав пас Симону, який не зміг зупинити м'яч і він закотився у ворота. Іспанці зуміли прийти в себе і на 38-й хвилині рахунок зрівняв Сарабія. На 57-й хвилині Аспілікуета підключився в атаку і ударом головою вивів вперед Іспанію. Через деякий час Ферран Торрес забив третій гол і здавалося, що результат матчу вирішено. Але хорвати не здалися і в кінцівці матчу зрівняли рахунок завдяки голам Оршіча і Пашаліч. Втім, в додатковий час іспанці дотиснули суперника, відзначилися Мората і Оярсабаль.

Хорватія - Іспанія - 3:5 (1:1)

Голи: Симон (20, автогол), Оршіч (86), Пашаліч (90+2) - Сарабія (38), Аспілікуета (57), Ферран Торрес (77), Мората (100), Оярсабаль (103)

Хорватія: Ліваковіч, Чалета-Цар, Гвардіола, Юрановіч (Брекало, 74), Віда, Ковачич (Будимир, 79), Модріч (Іванушец, 114), Влашич (Пашаліч, 79), Брозовіч, Ребич (Оршіч, 67), Петкович (Крамаріч, 46).

Іспанія: Унаї Симон, Гайя (Альба, 78), Аспілікуета, Лапорт, Ерік Гарсія (Пау Торрес, 72), Сарабія (Ольмо, 72), Коке (Фабіан Руїс, 78), Педрі, Бускетс (Родрі, 102), Ферран Торрес (Ойарсабаль, 88), Мората.

Попередження: Брозовіч (73), Чалета-Цар (83).