Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Бельгія - Італія: відео голів

У матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи Італія обіграла Бельгію з рахунком 2:1 і вийшла до півфіналу. Зустріч пройшла в Мюнхені на стадіоні "Альянц-Арена".

Доля протистояння була вирішена ще в першому таймі. В середині першої половини голом відзначився Барелла, а під завісу тайму шикарний м'яч забив Інсіньє. Ще до свистка на перерву Лукаку відзначився з пенальті і скоротив відставання. У другій половині команди голів не забивали.

У півфіналі турніру збірна Італії зіграє проти команди Іспанії.

Бельгія - Італія - 1:2 (0:2)

Голи: Лукаку (45, з пенальті) - Барелла (31), Інсіньє (44)

Бельгія: Куртуа, Вермален, Алдервейрелд, Вертонген, Меньє (Шадлі, 70; Прат, 74), Тілеманс (Мертенс, 69), Вітцель, де Брюйне, Азар, Доку, Лукаку.

Італія: Доннарумма, Бонуччі, К'єлліні, Ді Лоренцо, Спінаццола (Емерсон, 79), Верратті (Крістанте, 74), Жоржиньо, К'єза, Барелла, Інсіньє (Берарді, 79), Іммобіле (Белотті, 74).