• НБУ:EUR 42.50
НБУ:USD  39.40

16 травня

У Києві вибрали найсильнішу людину в Україні: відео

У Києві відбулися змагання на звання найсильнішої людини України - "Богатир року".

Про це повідомляє ТСН.

У турнірі взяли участь 10 спортсменів, які перекидали колоду вагою 300 кілограмів, піднімали гранітні кулі в 150 кг, а також штовхали віз вагою 750 кілограмів. Всього в програмі турніру було шість силових вправ, які потрібно було виконати на час. За словами учасників, вони готувалися до цих змагань цілий рік. Єдиною проблемою для них стала спекотна погода в столиці України.

Переможцем загального заліку за сумою балів став 25-річний Олег Пилип'як зі Львова. Він уже 10 років професійно займається важкою атлетикою, бойовими мистецтвами і пауер-ліфтингом. Пилипяк є чемпіоном світу зі стронгмену. В даний час Олег працює тренером у власному спортивному залі.

Раніше повідомлялося, що українець Дмитро Чумак став переможцем чемпіонату Європи з важкої атлетики в Москві.