Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

Німецька "машина" знищила "Динамо" у Лізі чемпіонів

29 вересня у матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів київське "Динамо" на виїзді програло "Баварії" з рахунком 0:.

Чемпіон Німеччини не зазнав жодних проблем з нашою командою, забивши у першому таймі два м'ячі та у другому ще три.

Почав погром чемпіона України Левандовський і він його продовжив. Після дубля у першому таймі від поляка у другій половині забивали Гнабрі, Сане та Чупо-Мотинг.

Після двох турів в активі нашої команди одне очко та передостаннє місце. Замикає турнірну таблицю "Барселона", яка програла на виїзді "Бенфіці" з рахунком 0:3.

Баварія - Динамо Київ 5:0

Голи: Левандовські, 12 (пен.), 27, Гнабрі, 68, Сане, 74, Чупо-Мотінг, 87

Баварія: Нойєр - Зюле, Упамекано, Ернандес, Девіс (Павар, 79) - Кімміх, Горецька (Забітцер, 80) - Гнабрі (Мусіала, 79), Мюллер, Сане (Сарр, 80) - Левандовський (Чупо-Мотінг, 79) .

Динамо Київ: Бущан - Тимчик (Кендзера, 46), Забарний, Шабанов, Миколенко - Шапаренко (Шепелєв, 46), Сидорчук, Андріївський - Циганков (Караваєв, 70), Гармаш (Супряга, 70), Де Пена.

Попередження: Ернандес - Тимчик.