• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

7 травня

6 травня

Подавилися "ірисками": "Манчестер Юнайтед" втратив перемогу над "Евертоном" в чемпіонаті Англії

"Манчестер Юнайтед" не зміг обіграти "Евертон" у матчі 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Поєдинок між "червоними дияволами" і "іриски", що відбувся на "Олд Траффорд", завершився з рахунком 1:1.

Господарі вийшли вперед під завісу першого тайму. На 43-й хвилині після передачі Бруну Фернандеша ворота гостей вразив Ентоні Марсьяль.

У другому таймі на поле у складі "червоних дияволів" на заміну вийшов їхній зірковий форвард Кріштіану Роналду. Але це не вберегло їх від втрати очок. На 65-й хвилині Ендрос Таунсенд рахунок зрівняв і приніс своїй команді нічию.

Під кінець зустрічі "іриски" і зовсім могли вирвати перемогу, але гол Йеррі Міни було скасовано суддями після перегляду відеоповтору.

"Манчестер Юнайтед" - "Евертон" - 1:1

Голи: Марсьяль, 43 - Таунсенд, 65