Неділя, 28 квітня

28 квітня

На характері: Франція зі скандалом виграла Лігу націй, відео

Збірна Франції перемогла національну команду Іспанії у фіналі Ліги націй і стала переможцем турніру. Чинні чемпіони світу виграли з рахунком 2:1.

Перша половина поєдинку вийшла досить не цікавою і завершилася без забитих м'ячів. А ось після перерви гра розкрилася.

Іспанці відкрили рахунок на 64-й хвилині. Мікел Оярсабаль на дриблінгу обіграв Дайота Упомекано і вразив ворота Уго Льоріса.

Але лише через дві хвилини французи відігралися. Карім Бензема відновив паритет ефектним ударом з лінії карного майданчика.

А на 80-й хвилині підопічні Дідьє Дешама вирвали перемогу. Кіліан Мбаппе, як здалося, перебуваючи в офсайді, вийшов на побачення з Унаї Сімоном і зробив рахунок 2:1. Перевірка моменту на VAR положення поза грою не виявила.

Іспанія - Франція 1:2

Голи: Оярсабаль, 64 - Бензема, 66; Мбаппе, 80.

Это был всего второй розыгрыш Лиги наций. Первым победителем турнира стала сборная Португалии.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в півфіналі Ліги націй Іспанія перемогла Італію, а Франція - Бельгію.