• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

11 травня

Інтрига закручується: "Манчестер Юнайтед" cтримав лідера чемпіонату Англії

Лондонський "Челсі" та "Манчестер Юнайтед" зіграли внічию у матчі 13-го туру чемпіонату Англії. Поєдинок на стадіоні "Стемфорд Брідж" у столиці Великої Британії завершився з рахунком 1:1.

Упродовж майже всієї зустрічі перевагою володіли господарі. Всього за 90 хвилин гри вони завдали 24 удари, шість з яких були у площину воріт. Аналогічні показники у "червоних дияволів" у матчі суттєво скромніші: 3 удари і всього 2 - у площину воріт.

Однак першими забити змогли якраз гості. На 50-й хвилині Джейдон Санчо обікрав у центрі поля Жоржиньо, вийшов на побачення з Едуаром Менді та переграв того.

"Сині" відігралися майже через 20 хвилин. Це Жоржиньо реалізував пенальті, який у ворота манкуніанців "привіз" Аарон Ван-Бісака.

Чемпіонат Англії, 13-й тур

"Челсі" - "Манчестер Юнайтед" - 1:1
Голи:
Жоржиньо, 67 (з пен.) – Санчо, 50

"Челсі" набрав 30 очок і зберіг лідерство у турнірній таблиці чемпіонату Англії. "Манчестер Сіті" відстає від "синіх" на один бал, "Ліверпуль" – на два. "Манчестер Юнайтед" (18 очок) – 8-й.