НБУ:USD  39.15

8 травня

7 травня

Юна зірка Динамо забив шедевральний гол "ножицями": відео

У матчі 16-го туру молодіжного чемпіонату України проти "Минаю" форвард київського "Динамо" Самба Діалло відзначився шедевральним голом.

На 29-й хвилині зустрічі 18-річний нападник "біло-синіх" відправив м'яч у самий кут воріт господарів класним ударом "ножицями" у падінні через себе. Особливої краси додала голу результативна передача, яку п'ятою на Діалло віддав інший гравець "Динамо".

Так рахунок у поєдинку став 2:0 на користь столичної команди. Після перерви "біло-сині" забили ще тричі та довели справу до підсумкової перемоги – 5:0.

Для Діалло цей гол став 10-м у чемпіонаті. Це найкращий результат серед гравців "Динамо" та 3-й у турнірі.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в чемпіонаті України забили найшвидший гол в історії.