Четвер, 2 травня

2 травня

"Манчестер Сіті" із Зінченком знищив суперника і пішов у відрив у чемпіонаті Англії

"Манчестер Сіті" розгромив "Лідс" у матчі 17-го туру чемпіонату Англії. Зустріч завершилася перемогою господарів із рахунком 7:0.

"Городяни" вже у дебюті зустрічі змогли двічі засмутити гостей. Спочатку їх вперед вивів Філ Фоден, а за п'ять хвилин Джек Гріліш забив другий м'яч.

Ще до перерви рахунок став розгромним після голу Кевіна Де Брюйне. У другому таймі приниження "Лідса" продовжили Ріяд Марез, той же Де Брюйне, який оформив дубль, Джон Стоунз та Натан Аке.

Українець Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі "Манчестер Сіті", відіграв увесь поєдинок, результативними діями не відзначився.

Чемпіонат Англії, 17-й тур

"Манчестер Сіті" - "Лідс" - 7:0
Голи:
Фоден, 8; Гріліш, 13; Де Брюйне, 32; Марез, 49; Де Брюйне, 62; Стоунз, 74; Аке, 78.

"Манчестер Сіті" набрав 41 очко та зміцнив своє лідерство у турнірній таблиці чемпіонату Англії, відірвавшись від найближчого переслідувача в особі "Ліверпуля" на чотири бали. "Лідс" (16 очок) йде 16-м.