Четвер, 2 травня

2 травня

Збірна України знищила Сербію на чемпіонаті Європи з футзалу

Збірна України розгромила національну команду Сербії з рахунком 6:1 у матчі 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи з футзалу, що відбувається в Нідерландах.

"Синьо-жовті" вийшли вперед уже на 2-й хвилині поєдинку. До кінця першого тайму у воротах сербів побувало ще три м'ячі.

Після перерви збірна України довела рахунок до принизливих 6:0. Лише наприкінці зустрічі сербська команда спромоглася забити гол престижу.

Чемпіонат Європи, група A, 2-й тур

Сербія – Україна – 1:6
Голи:
Томич, 39 - Зварич, 2; Васич, 6 (автогол); Абакшин, 15; Чернявський, 20; Зварич, 34; Корсун, 39.

Для збірної України це перша перемога на турнірі. У першому матчі "синьо-жовті" програли Нідерландам із рахунком 2:3. У заключному матчі групового етапу українцям необхідно перемогти португальців, щоб вийти до 1/4 фіналу.