Понеділок, 6 травня

6 травня

Результати виступів України на Олімпіаді-2022 6 лютого

У неділю, 6 лютого, на зимових Олімпійських іграх-2022 у Пекіні відбувається другий день змагань.

"Апостроф" розповідає про результати виступів українських спортсменів.

• 02:00 Санний спорт, жінки. Юліана Туницька - 25-те місце, Олена Стецьків - 26-те місце.

• 03:30 Фігурне катання, жінки, командні змагання, коротка програма. Анастасія Шаботова - 7-ме місце.

• 09:00 Лижні перегони, чоловіки, скіатлон. Олексій Красовський - не фінішував, Руслан Перехода - не фінішував.

• 09:06 Санний спорт, двійки, чоловіки, тренувальний заїзд. Ігор Стахов та Андрій Лисецький - 12-те місце.

• 12:00 Стрибки із трампліну, чоловіки, індивідуальна першість, пробний етап. Євген Марусяк - 47-ме місце.

• 13:30 Санний спорт, чоловіки, 3-й заїзд, фінал. Антон Дукач - 22-ге місце, Андрій Мандзій - 27-ме місце.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що двоє українців на Олімпіаді випали із саней на швидкості 130 км/год.