Четвер, 2 травня

2 травня

Яремчук врятував "Бенфіку" від поразки у Лізі чемпіонів: відео

Лісабонська "Бенфіка" зіграла внічию з амстердамським "Аяксом" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Зустріч, що відбулася у столиці Португалії на стадіоні "Ештадіу ла Луш", завершилася з рахунком 2:2.

Гості ще у першому таймі змогли двічі розписатися у воротах господарів. "Бенфіка" відповіла лише одним результативним ударом у проміжку між цими голами.

У другому таймі у складі португальців на полі з’явився українець Роман Яремчук. Він і допоміг своїй команді уникнути поразки, забивши на 72-й хвилині та встановивши тим самим підсумковий рахунок у матчі.

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу, перший матч

"Бенфіка" - "Аякс" - 2:2

Голи: Алле, 26 (автогол); Яремчук, 72 – Тадіч, 18; Алле, 29.

Поєдинок у відповідь команди зіграють 15 березня в Манчестері на стадіоні "Йохан Кройф Арена".

Раніше "Апостроф" повідомляв, що український форвард "Бенфіки" забив у принциповому матчі у Європі.