Світоліна програла півфінал Вімболдону, але стала першою ракеткою України

Українській тенісистці Еліні Світоліній не вдалося пройти до фіналу Вімблдону-2023. На шляху до вирішального матчу українка поступилась суперниці.

Про це повідомляє zn.ua.

Світоліна змагалась із 42-ю світовою ракеткою Маркетою Вондроушовою з Чехії. Українка програла у двох сетах з рахунком 3:6 та 3:6.

Світоліна вдруге вийшла до півфіналу Вімблдону за свою кар'єру. У 2019 році теж поступилася, програвши румунці, майбутній чемпіонці Сімоні Халеп.

У чвертьфіналі Еліна сенсаційно обіграла першу ракетку світу Ігу Свьонтек (Польща).

Світоліна завдяки виступу - перша ракеткою України, а у світовому рейтингу - на 27 місці.

Вондроушова у фіналі гратиме з переможницею протистояння Унс Джабір (Туніс) – Аріна Соболенко (нейтральний статус).

Нагадаємо, учасниці проєкту Olympic Dreams Анастасія Чижевська та Інна Шинкаренко вибороли золото на Кубку Європи з дзюдо. Анастасія – на турнірі Tallinn European Open, що завершився у столиці Естонії, Інна – в угорському місті Пакш, де водночас тривав Кубок Європи з дзюдо серед юніорів.

• Вас може зацікавити:

Поверненню Росії у світовий футбол ніхто не заперечує, а українська влада демонструє апатію - The Guardian

Володар "Золотого м’яча" Бєланов опублікував відео військових ЗСУ, які засуджують тиск на УАФ

За "дистанційне" тренування збірної України Шевченко платили 2,5 млн євро на рік - розслідування