RU  UA  EN

Вівторок, 23 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.60
Світ

ТОП-20 найкращих ресторанів Києва: підсумки голосування

Новини

23 липня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Українцям скасували візи на популярні курорти

З 14 квітня 2019 року громадяни України зможуть відвідувати Королівство Таїланд без необхідності оформлення відповідної візи.

Про це повідомляє прес-служба посольства України в Таїланді.

З цього дня громадяни України мають право в'їжджати і перебувати на території Королівства без візи 30 днів з дати кожного в'їзду. Крім цього, можливе продовження терміну перебування в Таїланді одноразово в 30-денний період, звернувшись до тайської міграційної служби. Отримані раніше туристичні візи залишаться дійсними до закінчення терміну їх дії.

"Безвізове перебування в Таїланді протягом 30 днів дозволено тільки з туристичною метою, тому приїзд в цю країну з іншою метою, або на більш тривалий термін передбачає необхідність завчасного оформлення відповідного типу візи в тайських консульських установах за кордоном, в тому числі в Почесному консульстві королівства Таїланду в Києві", - йдеться в повідомленні.

Однак під час проходження контролю на пунктах пропуску необхідно бути готовим на вимогу пред'явити паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Він повинен бути дійсний протягом не менше шести місяців з передбачуваної дати в'їзду в Таїланд. Також попросять зворотний квиток, підтвердження наявності фінансового забезпечення, бронювання готелю.

За порушення міграційних правил Таїланду стягується штраф у розмірі 500 тайських бат (приблизно 16 доларів) за кожен день після закінчення терміну дії дозволу на перебування, але не більше 20 000 бат (приблизно 640 доларів США). Особі, яка прибуває на території Таїланду без візи з туристичною метою поїздки більше трьох разів поспіль через короткі проміжки часу, може бути відмовлено в перетині тайської кордону.

"Залучаємо Вашу увагу до того, що рішення про допуск іноземця (громадянина України) на територію Королівства приймається в кожному випадку окремо уповноваженою особою тайської міграційної служби, Посольство не може впливати на рішення компетентних органів іноземної держави", - йдеться в повідомленні.

Так, для громадян України стане безвізовим відвідування Таїланду - його найпопулярніших курортів: Паттайя, острови Пхукет, Самуї, Крабі, курортні зони Ча-Ам і Хуа-Хін.

Як повідомляв "Апостроф", через рішення Конституційного суду про скасування статті Кримінального кодексу про незаконне збагачення, Україна може втратити безвізового режиму з Європейським Союзом і фінансової допомоги від МВФ.

Новости партнеров

Загрузка...