RU   UA   EN  

Субота, 25 травня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.10
Світ

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

25 травня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Трамп потрапив у новий скандал через Путіна

Білий дім відмовився задовольнити запит демократів з Палати представників Конгресу США з приводу отримання документів та інтерв'ю, пов'язаних з переговорами між президентом США Дональдом Трампом і президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це повідомляє The Hill.

Юрисконсульт Трампа Пет Чиполлоне заявив, що дипломатичні переговори президента є конфіденційними і у Конгресу немає повноважень їх вимагати.

Він також стверджує, що надання таких документів може мати негативно вплинути на здатність Трампа і всіх майбутніх президентів США вести зовнішні відносини.

"Президент повинен бути вільним для переговорів з іноземними лідерами, не побоюючись, що ці переговори будуть розкриті і використані як корм для політичних цілей. І іноземні лідери повинні бути впевнені в цьому", - заявив Чиполлоне.

У свою чергу демократи назвали відповідь Білого дому продовженням "викликає занепокоєння позиції адміністрації Трампа, по відкидання законного і необхідного нагляду з боку Конгресу без урахування прецедентів або конституції".

Як повідомляв "Апостроф", раніше коаліція з 16 штатів США подала до суду на адміністрацію президента Дональда Трампа через його рішення оголосити надзвичайний стан для залучення коштів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

Новости партнеров

Загрузка...