RU  UA  EN

Понеділок, 19 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.05
Світ

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

19 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

З'явилося забавне фото президента Туркменістану до і після "смерті"

У понеділок, 12 серпня, президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов, про смерть якого раніше ходили активні чутки, зустрівся з прем'єр-міністром Росії Дмитром Мєдвєдєвим.

Політолог Олексій Голобуцький звернув увагу на дві фотографії, одна з яких була зроблена два з половиною місяці тому, до чуток про "смерть" Бердимухамедова, а інша - в день останньої зустрічі, 12 серпня.

"Гурбангули Бердимухамедов з Мєдвєдєвим 2,5 місяці тому і тепер. За цей час президент Туркменістану встиг "вмерти" й повернутись. І заодно втратити рештки поваги до Мєдвєдєва - цим разом навіть не напружився волосся пофарбувати, зустрів гостя як є, сивий. Не заслужив Мєдвєдєв, щоб заради нього красу наводили!", - пише політолог в коментарі до фото.

Як повідомляв "Апостроф", 20 липня за даними туркменської опозиції президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов нібито помер від гострої ниркової недостатності. Пізніше ті ж джерела повідомили, що насправді туркменський лідер провів два дні в комі, після чого прийшов до тями і повернувся до виконання обов'язків.

Новости партнеров

Загрузка...