RU  UA  EN

Неділя, 22 грудня
  • НБУ:USD 41.55
  • НБУ:EUR 43.25
НБУ:USD  41.55
Політика
Погляд

Путін серйозно хворий: Україна це показала

Саміт "Великої двадцятки" був невдалим для Кремля

Саміт "Великої двадцятки" був невдалим для Кремля Фото: EPA/UPG

Зустріч президентів США та Росії була головною подією саміту "Великої двадцятки", що відбувся 7-8 липня в німецькому Гамбурзі. Російська й американська сторони по-різному охарактеризували її підсумки. Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Дональд Трамп нібито погодився з твердженням Володимира Путіна, що Москва не втручалась у торішні американські вибори. Білому дому довелося це спростовувати. Проте в Кремлі "задоволені" зустріччю. Своїм враженням про саміт, а також про те, яку хворобу глави Кремля показала його нова антиукраїнська заява, з "Апострофом" поділився російський опозиціонер Костянтин Боровий.

Мені здається, що Кремль на G20 не досяг результатів. Бажаний результат - необхідність продуктивної зустрічі з Трампом. Це перше. А друге - це домовленість з приводу глобальних переговорів. Зустріч пройшла. Ще в січні були розмови про те, що якась зустріч повинна відбутися. Тепер, через півроку, вона все ж відбулася. Але якихось просувань немає, очевидно. Путін виглядав дуже жалюгідним на цих переговорах і на "двадцятці" взагалі.

Заяви Трампа послідували відразу після цього щодо санкцій. Це такий стусан у спину Путіну, повідомлення про те, що ні про що домовитися не вдалося. Але ще було одне повідомлення: що Трамп продовжує чекати від Путіна якихось дій. На жаль, поки Путін не готовий на якісь серйозні зрушення. А укладати угоди про те, що він зараз починає виконувати угоди, а тільки про це й можна було говорити, - це, звичайно, дуже слабо. І ніхто таких угод не виконує. Для того, щоб з'явилися нові угоди, необхідно почати виконувати старі. До цього Трамп і закликав: і по Україні, і по Сирії. Але поки президент Путін не готовий до цього, це видно.

Путін заявив, що нібито єдине, що українське керівництво може успішно робити, - це "торгувати русофобією". Це результат його зрозумілого психотипу, паранойяльної структури свідомості. В цьому стані - а Путін входить в цей період - у хворих відключається навіть так звана псевдологіка.

Приклад псевдологіки - на прес-конференції на Петербурзькому міжнародному економічному форумі він говорив про те, що Росії погрожують: спочатку один авіаносець підійшов, потім другий, потім третій. Нічого не говорячи про те, навіщо вони підійшли. Нічого не кажучи про Північну Корею. Це дуже хороший приклад псевдологіки, коли події пояснюються на підставі якихось дуже поверхневих теорій, гіпотез. Від псевдологіки паранойяльний стан переходить у стадію відсутності логіки і критичного мислення, коли не потрібно жодних підтверджень, коли хворий просто починає повторювати схеми, які для нього звичні.

Читайте також