• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

Челсі - Рома - 3:3 Хроніка матчу Ліги чемпіонів, відео голів

У центральному матчі середи "Челсі" зіграв у бойову нічию з "Ромою"

У центральному матчі середи "Челсі" зіграв у бойову нічию з "Ромою" Фото: EPA/UPG

Центральний матч другого ігрового дня третього туру Ліги чемпіонів відбувся в Лондоні, де місцевий "Челсі" зіграв в феєричну нічию з італійською "Ромою".

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію матчу "Челсі" - "Рома".

У першому таймі господарі повели з рахунком 2:0, але ще до перерви гості один гол відіграли. В середині другого тайму дубль Едіна Джеко кардинально змінив хід гри. Але "Челсі" вдалося уникнути поразки.

"Аристократи" набрали 7 очок в трьох матчах, тоді як у "Роми" 5 очок.

Через два тижні команди зустрінуться в Римі.

Відзначимо, що в іншому матчі групи C азербайджанський "Карабах" зумів не пропустити від "Атлетіко". Гра в Баку закінчилася з рахунком 0: 0. Після трьох турів у "Карабаху" одне очко, у іспанців - два.

2:2 Едін Джеко, 64' (Фасіо)
2:3 Едін Джеко, 64' (Александар Коларов)
3:3 Еден Азар, 75' (Педро Родрігес)

Челсі: 13. Куртуа, 3. Маркос Алонсо, 21. Дзаппакоста, 24. Кехілл, 27. Крістенсен, 28. Аспілікуета, 30. Давид Луїс, 14. Бакайоко, 4. Фабрегас, 10. Азар, 9. Мората

Запасні: 1. Кабальєро, 2. Рюдігер, 16. Кенеді, 36. Скотт, 22. Вілліан, 11. Педро, 23. Батшуайі

Рома: 1. Аллісон, 5. Жуан Жесус, 20. Фасіо, 25. Бруно Перес, 11. Коларов, 4. Найнгголан, 6. Строотман, 8. Перотті, 21. Гоналон, 30. Герсон, 9. Джеко

Запасні: 28. Скорупський, 15. Морено, 16. де Россі, 7. Пеллегріні, 17. Юндер, 24. Флоренці, 92. Ель-Шаараві

Зазначимо, що після двох турів у активі "Челсі" шість очок, в той час як римська команда набрала чотири бали.

Довбик знову забив на Жирону, яка зіграла драматичний матч проти Атлетіко у Мадриді