Понеділок, 6 травня

Баварія - ПСЖ - 2:0 Баварська машина пройшлася катком по Мессі і Мбаппе

Німці впевнено виграли битву з ПСЖ

Німці впевнено виграли битву з ПСЖ Мбаппе треба було йти до "Реалу", з ПСЖ ЛЧ йому не виграти Фото: uefa.com

Мюнхенська "Баварія" перемогла французький ПСЖ і у другому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Мюнхена.

Перша гра закінчилася перемогою німецького клубу з рахунком 1:0. А у сьогоднішній грі баварська машина перемогла 2:0 і впевнено вийшла до чвертьфіналу.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/8 фіналу, матч-відповідь

БАВАРІЯ - ПСЖ - 2:0

1:0 Ерік Максим Чупо-Мотінг, 61'

2:0 Серж Гнабрі, 89'

Баварія: 27. Ян Зоммер - 44. Йосип Станішич. 2. Деотшанкюль Юпамекано, 4. Маттейс де Лігт, 19. Альфонсо Девіс - 8. Леон Горецка, 6. Йозуа Кімміх, 42. Джамал Мусіала - 11. Кінгслі Коман, 25. Томас Мюллер, 13. Ерік Чупо-Мотінг

ПСЖ: 99. Джанлуїджи Доннарумма - 4. Серхіо Рамос, 5. Маркіньос, 2. Ашраф Хакімі, 25. Нуну Мендеш - 15. Данілу Перейра, 17. Вітінья, 6. Марко Верратті, 8. Фабіан Руїс - 30. Лео Мессі, 7. Кіліан Мбаппе

__________________________________________________________________

00:09. ще чотири чвертьфіналісти ЛЧ визначаться наступного тижня

00:04. у паралельному матчі "Тоттенхем Хотспур" так і не зміг забити "Мілану" і чемпіон Італії вийшов до чвертьфіналу

00:01. парижани сьогодні нічого не показали, а зіркова пара форвардів Мессі - Мбаппе нічого не зробила біля воріт Зоммера. Про що взагалі можна говорити, якщо найкращим в атаці парижан був центральний захисник Серхіо Рамос. Іспанець двічі був на вістрі - в одному випадку сейв зробив Зоммер, в іншому Серхіо пробив повз ворота

23:59. а катарським шейхам треба нові мішки грошей на ПСЖ. У цієї команди шансів виграти омріяний кубок чемпіонів немає

90+5 хв. все! Баварська машина їде до чвертьфіналу, а засмучений Мессі йде до роздягальні. Будемо відвертими, з ПСЖ у Лео немає шансів виграти Лігу чемпіонів

90+4 хв. ще й Мане забиває. Правда, з офсайду

90 хв. на цьому гру можна було б завершувати, але Орсато дає парижанам забити бодай гол престижу. Ще 5 хвилин у ПСЖ

90 хв. примітно, що гол зробили футболісти, що кілька хвилин тому з'явилися на полі

89 хв. класична контратака. Канселу зробив класну розрізну передачу на Гнабрі, а форвард ударом в дотик пробив у дальній кут повз Доннарумму

89 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Гнабрі

88 хв. дуже гостро прострілив зліва Емері на Мбаппе, та Кіліан у боротьбі з захисником не зміг переправити м'яч у сітку

86 хв. ще дві зміни у "Баварії": Жоау Канселу і Серж Гнабрі вийшли замість Томаса Мюллера і Кінгслі Комана

84 хв. цікаво, що у паралельному матчі "Тоттенхем Хотспур" - "Мілан" взагалі нулі. Там італійці поки що проходять за рахунок домашньої перемоги 1:0

82 хв. не щастить ПСЖ. Після удару Рамоса головою м'яч летить в сантиметрах від стійки воріт

81 хв. у баварців Садьо Мане вийшов замість Мусіали. У Юліана Нагельсманна ще є заміни

81 хв. Юго Екітіке і Хуан Бернат вийшли у ПСЖ. Всі заміни використав Крістоф Гальтьє. Пішли з поля Вітінья і Нуну Мендеш

76 хв. ще одна заміна у парижан. Замість Фабіана Руїса вийшов Уоррен Заір-Емері

75 хв. Зане вискочив на ворота гостей, спробував розхитати Рамоса, та Серхіо не дав себе пошити в дурні

74 хв. нагадаємо, що ПСЖ треба забивати два м'ячі, щоби перевести гру у додатковий час

69 хв. баварці втекли у контратаку 2 в 1, але Коман не зміг як слід віддати на Зане. Той під прессингом віддавав зворотній пас і епізод було втрачено

68 хв. у баварців перша заміна. Замість Чупо-Мотінга вийшов Лерой Зане

67 хв. Мбаппе пробив з дуже гострого кута зліва - Зоммер ловить м'яч

65 хв. другий кутовий вирішили гості розіграти. Краще б подавали, бо м'яч опинився аж у Доннарумми

65 хв. Зоммер! Рятує баварців після удару Серхіо Рамоса головою. А подавав кутовий Мессі

61 хв. цього разу чистий гол забиває форвард баварців. Мюллер у карному майданчику гостей обікрав Верратті і віддав на Горецку, а той викотив м'яч під удар Чупо-Мотінгу. Еріку залишалося влучити у порожні ворота

61 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Чупо-Мотінг

52 хв. забиває Чупо-Мотінг, але після його удару головою Мюллер, що був в офсайді, вирішив зіграти напевне і намагався дотягнутися до м'яча. Дістав він чи ні - важко сказати. Але судді через нього взяття воріт не зарахували

51 хв. спершу Чупо-Мотінг не зміг пробити у боротьбі з двома захисниками і за мить він же опинився на шляху м'яча після удару Кімміха

48 хв. Мюллер зіпсував хорошу атаку господарів. Замість удару вийшов пас в аут

46 хв. господарі поки без замін

46 хв. друга заміна у гостей: замість Мюкіле, що замінив травмованого Маркіньоса, вийшов Ель-Шадай Бічіабу

46 хв. повертаємося до Мюнхена, де починається другий тайм

45+2 хв. завершується перший тайм нулями на табло "Альянц Арени"

45 хв. дві хвилини компенсував Даніеле Орсато до першого тайму

43 хв. Мусіала пішов на трьох суперників і пробив з лівої - рикошет і лише аут

42 хв. після розіграшу кутового Горецка пробив у падінні головою - на шляху м'яча у ворота опинився Мюкіле

41 хв. Альфонсо Дейвіс міг відкотити м'яч під удар Горецкі, але вирішив прострілити в частокіл ніг і заробив лише кутовий

38 хв. божечки. Зоммер помилився на виході під пресингом Хакімі. М'яч відлетів до Вітіньї і той бив у порожні ворота, та баварців у божевільному підкаті врятував Де Лігт, вибивши м'яча

36 хв. замість капітана ПСЖ вийшов Норді Мюкіле

36 хв. Маркіньос тримається за пах і не може продовжити гру

34 хв. Кімміх вирішив пробити зі штрафного від правої бровки. М'яч ловить голкіпер ПСЖ

32 хв. Коман зліва увірвався у володіння гостей і віддав Мусіалі, той першим дотиком прокинув м'яч повз захисника, а другим потужно пробив - Доннарумма рятує ПСЖ

30 хв. Мусіала передачею в аут змарнував швидку атаку баварців

26 хв. одразу баварці розіграши швидку атаку справа. І вже вкотре - неточний пас

25 хв. швидка атака парижан лівим флангом, Нуну Мендеш увірвався у карний майданчик і віддав пас під удар Мессі. Удар Лео одразу накрив захисник, Лео спробував вигризти м'яч, але зрештою Зоммер забрав його до рук

20 хв. Мбаппе спробував забити з нульового кута - але не влучив у площину воріт

18 хв. кутовий у гостей справа. Мессі подає - м'яч летить точнісінько в руки Зоммеру

16 хв. Горецка потужно пробив справа у ближній кут - Доннарумма ловить м'яч

13 хв. глубока подача на Мбаппе, та Кіліану не вистачило трішки, щоби прокинути м'яч повз Зоммера. Форвард ПСЖ врізався в голкіпера "Баварії"

10 хв. господарі застосовують високий пресинг, змушуючи футболістів ПСЖ перепасовуватися на своїй половині поля

9 хв. великими силами баварці пішли в атаку, але перед карним майданчиком французів Мусіала віддав пас на суперника

3 хв. господарі провели потужну атаку у відповідь, але до удару справа не дійшла. Мусіалі пробити не дали захисники ПСЖ

2 хв. перший шанс у парижан. Атака лівим флангом, Хакімі прострілив на Мбаппе, а тому трішки не вистачило, щоб дістати м'яч

22:00. гра почалась

21:32. до вашої уваги, передматчева студія

17:45. сьогодні у Мюнхені відбудеться суперматч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому "Баварія" приймає ПСЖ

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів