Четвер, 2 травня

Україна - Північна Македонія - 2:0 важлива перемога "синьо-жовтих"

Україна перемогла македонців у Празі

Україна перемогла македонців у Празі Творець першого голу Георгій Судаков Фото: uefa.com

У сьомому турі відбіркового турніру на чемпіонат Європи-2024 збірна України перемогла команду Північної Македонії у Празі.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію зі стадіону "Лєтна".

Нагадаємо, у першому колі українці обіграли Македонію, програючи з рахунком 0:2.

У турнірній таблиці групи С Україна посідає друге місце, маючи 10 очок після шести матчів. У Північної Македонії та Італії по 7 очок. Італійці зіграли на дві гри менше.

17 жовтня "синьо-жовті" зіграють на виїзді проти Мальти.

ЄВРО-2024. Відбірковий турнір

Група С. 7 тур

Прага. "Лєтна"
Головний арбітр: Славко Вінчич (Словенія)

УКРАЇНА - ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ - 2:0

1:0 Нікола Серафімов, 30' - автогол

2:0 Олександр Караваєв, 90+5'

Україна: 12. Анатолій Трубін - 16. Віталій Миколенко, 22. Микола Матвієнко, 13. Ілля Забарний, 2. Юхим Конопля - 17. Олександр Зінченко, 6. Тарас Степаненко (к) - 10. Михайло Мудрик, 7. Георгій Судаков, 20. Олександр Зубков - 11. Артем Довбик

СВ: 1. Столе Дімітрієвскі - 6. Вісар Мусліу, 4. Нікола Серафімов, 15. Йован Манєв - 8. Егзіян Аліоскі, 10. Еніс Барді (к), 21. Яні Атанасов, 17. Агон Елезі, 3. Стефан Ашковскі - 20. Боян Міовскі, 7. Ельїф Ельмас

_______________________________________________________________

90+7 хв. фінальний свисток! Перемога "синьо-жовтих". Наша команда з гарним настроєм починає підготовку до виїзного матчу з Мальтою, який відбудеться 17 жовтня

90+7 хв. і Зінченку жовта, бо вибіг на поле з лави запасних під час святкування голу

90+5 хв. контратака наших. Караваєв отримав м'яч на лівому фланзі, пройшов захисника, побачив, шо Дімітрієвскі вийшов далеко з воріт і метрів з 35 з гострого кута відправив м'яча у сітку

90+5 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ

90+4 хв. ще й Адемі отримав попередження

90+2 хв. Серафімову жовта за фол проти Яремчука - це перше попередження у македонців

90 хв. до другого тайму Вінчич компенсував 6 хвилин

88 хв. Малиновський з кутового подає - захисники виграють боротьбу у повітрі

87 хв. і заключні заміни у наших: замість Мудрика і Судакова вийшли Олександр Караваєв і Олександр Сваток

87 хв. Малиновський вивів Яремчука сам на сам, але той програв дуель Дімітрієвскі. Голкіпер відбив м'яч на кутовий

84 хв. і остання заміна у гостей. Замість Міовскі вийшов Александар Трайковскі

83 хв. Малиновський з кутового подає на дальню стійку, але ніхто не дістав до м'яча

81 хв. Судаков фантастично пробив з 25 метрів - але Дімітрієвскі зробив божевільний сейв, діставши м'яча з правої дев'ятки

80 хв. класна контратака наших, але Малиновський запоров її пасом на суперника

79 хв. Мудрик змістився з центру правіше і несподівано вистрілив у дальній кут - трішечки забракло влучності

76 хв. подвійна заміна у нас. Замість Довбика вийшов Роман Яремчук, а Сергій Сидорчук змінив Зінченка

75 хв. потужна атака гостей завершується гострою подачею справа - Трубін надійно грає на ближній стійці

74 хв. і чергова заміна у гостей. Замість Елезі вийшов Люпче Дорієв

74 хв. Адемі метрів з 15-ти б'є низом по центру - Трубін ловить м'яч

71 хв. Барді стріляє здалеку - вище воріт

68 хв. перша жовта - у нас. Малиновський ліктем зіграв проти Ельмаса

67 хв. першу заміну робить Ребров. Руслан Малиновський з'явився на полі замість Зубкова

66 хв. розіграли наші черговий кутовий - подача на ближню стійку і захисники виносять м'яча

65 хв. швидка атака наших завершилась прострілом Мудрика на захисника

62 хв. і ще одна заміна у гостей. Замість Атанасова вийшов Аріян Адемі

62 хв. Судакову відкотили під удар. Георгій спершу прибрав на замаху захисника, але з лівої не пробив. Переклав м'яча на праву ногу, але удар не вийшов - м'яч зрізався з ноги

60 хв. що ж це коїться. Після подачі з кутового Матвієнко головою пробив - поперечина

59 хв. чудовий момент у "синьо-жовтих" - Довбик віддав класний пас на Мудрика. Той розстрілював воротаря, але пробив йому в ногу

54 хв. гостра подача Барді з кутового - виносять м'яч захисники

53 хв. удар Чурлінова у ближній кут - Трубін реагує

50 хв. гості трошки тиснуть, але наші спокійно обороняються

46 хв. починається другий тайм

17:04. дві заміни у гостей: замість Манєва і Ашковскі вийшли Дарко Чурлінов і Боян Дімоскі

17:03. повертаємося в Прагу, де за хвилину почнеться другий тайм

45+2 хв. Вінчич дає свисток на перерву - відпочинемо 15 хвилин

45+1 хв. Судаков б'є здалеку - його удар блокують. М'яч підхопив Мудрик і теж пробив - і знову шлагбаум у вигляді захисника

44 хв. сильний удар Ельмаса метрів з 15-ти - м'яч просвистів над поперечиною

42 хв. Зінченко з кутового справа подає точнісінько на голову Довбику. Артем не то бив, не то скидав на дальній кут на Зубкова. Але той до м'яча не дістав

41 хв. Довбик справа гостро прострілює - рикошет від захисника і кутовий

39 хв. удар Аліоскі з десяти метрів блокує Забарний

37 хв. диво рятує нашу команду від пропущеного м'яча. Спершу Трубін реагує на удар Міловскі, потім Забарний блокує удар Барті, м'яч відскочив до Ашковскі. Але правий вінгер македонців не влучив у порожній дальній кут, його удар потягнув Трубін

31 хв. не було би щастя, так рикошет допоміг

30 хв. Судаков з 25-ти метрів бив у ближній кут, але м'яч рикошетом від ноги Серафімова влетів у дальній

30 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООООЛ

30 хв. дві третини тайму позаду. Невелика перевага у наших, але поки моменти нам даються важко

24 хв. подача Мудрика зліва - м'яч летить в руки Дімітрієвскі

23 хв. Конопля приклався до м'яча з 35 метрів - небезпечно, але вище

21 хв. Мудрик б'є з-за меж карного майданчика - м'яч просвистів над поперечиною

20 хв. Мудрик віддав на Довбика, той був в оточенні чотирьох захисників і не зміг пробити

16 хв. Мудрик мав забивати, але розстрілюючи ворота з кількох метрів - пробив точнісінько у воротаря

14 хв. наші напомилялися в обороні. Справа Елезі вийшов на ворота, але пробив повз

13 хв. Зінченко подає на ближню стійку - захисники м'яч виносять

12 хв. перший гольовий момент у наших. Довбик бив з гострого кута справа - Дімітрієвскі відбив м'яч на кутовий

6 хв. Матвієнко в захисті дуже ефектно обіграв Ельмаса, але далі віддав неточний пас на Коноплю, а могла бути класна контратака

3 хв. і тут же швидка атака наших. Зубков справа віддавав пас на Довбика, але захисники вдало зіграли на перехопленні

3 хв. гості провели атаку лівим флангом. Подача у володіння Трубіна і захисники м'яч виносять

1 хв. наші провели першу атаку. Пішла передача на Довбика, але Артем до м'яча не дістав

16:01. отже, починаємо - Вінчич дає стартовий свисток

16:00. на трибунах сьогодні чимало вболівальників переважно українців

15:57. прослухали національні гімни і за кілька хвилин почнеться гра

15:14. на вістрі "синьо-жовтих" Артем Довбик. На флангах атаки Зубков справа та Мудрик зліва

15:07. до вашої уваги стартовий склад "синьо-жовтих"

14:30. також сьогодні не зіграє Андрій Лунін, що отримав пошкодження на одному з тренувань. Замість нього у збірну викликали Дмитра Різника з "Шахтаря"

14:21. "Ми маємо гравців, які можуть їх замінити. Я впевнений, що ми зіграємо найсильнішим складом, незважаючи на травми. Такі ж проблеми має і збірна Північної Македонії. Ми в рівних умовах", - сказав перед грою керманич нашої збірної Сергій Ребров

14:18. "синьо-жовтим" сьогодні не допоможуть травмовані Циганков і Ярмоленко

14:06. вітаємо з Праги, де за кілька годин розпочнеться матч збірних України і Північної Македонії у відборі на Євро-2024

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів