Неділя, 28 квітня

Мальта – Україна – 1:3 супегол Мудрика, попереду вирішальна битва

У передостанньому матчі відбору Україна перемогла Мальту

У передостанньому матчі відбору Україна перемогла Мальту Мудрик забив дуже красивий гол Фото: УАФ

У матчі восьмого туру відбіркового турніру на чемпіонат Європи-2024 збірна України обіграла команду Мальти на виїзді.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Та-Алі.

Українці дуже швидко пропустили та майже весь тайм програвали. Але наприкінці першої 45-хвилинки нам відверто пощастило, коли захисник мальтійців Камендзулі припустився дитячої помилки і забив м'яч у свої ворота. Невдовзі Довбик реалізував пенальті за фол проти Мудрика.

У другому таймі ми довгий час нічого не могли створити біля воріт Бонелло, тоді як мальтійці змусили Трубіна попрацювати.

Але на 85-й хвилині шикарний удар у виконанні Мудрика поставив масну крапку у матчі.

Нагадаємо, у першому колі Україна обіграла мальтійців з рахунком 1:0 завдяки пізньому голу Віктора Циганкова.

У турнірній таблиці групи C Україна піднялася на друге місце – 13 очок. В Італії на три очки менше, але гра у запасі. У будь-якому разі доля другого місця вирішиться 20 листопада у матчі Україна - Італія у німецькому Леверкузені.

ЄВРО-2024. Відбірковий турнір

Та-Алі. Національний стадіон
‚Головний арбітр: Мортен Крог (Данія)

МАЛЬТА - УКРАЇНА - 1:3 * другий тайм

Мальта: 1. Анрі Бонелло - 3. Раян Камендзулі, 21. Жак Борг, 13. Енріко Пепе, 4. Стів Борг (к), 7. Джозеф Мбонг - 20. Яннік Янкам, 18. Нікола Мускат, 6. Метью Гійом'є - 10. Пол Мбонг, 17. Кіріан Нвоко

Україна: 12. Анатолій Трубін - 16. Віталій Миколенко, 22. Микола Матвієнко, 13. Ілля Забарний, 21. Олександр Караваєв - 17. Олександр Зінченко (к), 5. Сергій Сидорчук - 10. Михайло Мудрик, 7. Георгій Судаков, 18. Владислав Ванат - 11. Артем Довбик

_______________________________________________________________

90+5 хв. фінальний свисток! Впевнена перемога України. Отже, 20 листопада, Україна - Італія. Битва за друге місце у групі C

90+4 хв. тепер Конопля таки вискочив сам на сам, але його удар відбив Бонелло

90+3 хв. киплять емоції на полі, які арбітр вгамував жовтими картками Пізаро і Зубкову

90+2 хв. Конопля ледь не вийшов сам на сам, але третій номер мальтійців вибив м'яча з-під ніг Юхима

90 хв. Зубков намагався з 20-ти метрів красиво покласти м'яч у дальній кут - але трішечки забракло влучності

89 хв. тепер у нас 13 очок, у італійців 10. У листопаді Італія 17-го числа зіграє з Північною Македонією, а 20-го відбудеться битва за друге місце між нами та італійцями у Дортмунді

88 хв. у паралельному матчі Англія перемагає Італію з рахунком 3:1. Там першими забили італійці, на що англійці відповіли трьома м'ячами

87 хв. на останні хвилини замість Зінченка вийшов Олександр Піхальонок

85 хв. слаломний прохід Мудрика і Михайло дуже красивим і точним ударом з 25 метрів відправив м'яч у дальній кут

85 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ

79 хв. Зубков справа виконував високу передачу на Довбика, але Артем до м'яча не дістав

78 хв. третя заміна у господарів. Кейн Аттард міняє Джозефа Мбонга

76 хв. ще одна заміна у наших - Караваєв йде з поля, вийшов Олександр Зубков

76 хв. досить небезпечно з-за меж карного майданчика б'є Джозеф Мбонг - м'яч просвистів над поперечиною

75 хв. Мудрик зі штрафного виконує навіс в руки Бонелло

71 хв. кутовий наші розіграли невдало

70 хв. Мудрик обікрав Крістенсена, змістився зліва в центр і метрів з 22-х пробив - м'яч відбив Бонелло

69 хв. перші заміни від господарів - замість Муската і Нвоко вийшли Александер Сатаріано і Бйорн Крістенсен

67 хв. подвійна заміна у нас - Судаков і Ванат йдуть з поля. Вийшли Юхим Конопля і Єгор Назарина

64 хв. сильний удар Джозефа Мбонга блокує захисник. Але м'яч відскочив до Камендзулі. Той пробив у дотик - повз ворота

62 хв. удари по воротах 12 - 13. Нічим нам не поступаються мальтійці. Вони й забили більше, але один з голів у свої ворота)

60 хв. гаряче біля наших воріт. Спершу Трубін рятує після удару Нвоко. Далі справа простріл у карний майданчик і Джозеф Мбонг намагався забити п'ятою - м'яч потрапив у ногу захисника

59 хв. упродовж кількох хвилин Сидорчук і Зінченко відверто грубо зіграли проти суперників. Полінувався Мортен Крог діставати з кишені картку

58 хв. Мудрик наважився на удар здалеку - повз ворота

55 хв. здалеку пробиває Янкам - рикошет від захисника і м'яч летить у руки Трубіну

52 хв. Довбик намагався пробити з гострого кута зліва - захисник блокує цей удар

50 хв. взагалі складається враження, що це наша домашня гра, а не Мальти

50 хв. атака мальтійців, а наші вболівальники скандують "Україна, Україна"

49 хв. Сидорчук розрядив свою гармату - м'яч полетів далеко від воріт

48 хв. здалеку б'є Судаков - м'яч летить у руки Бонелло

46 хв. у нас одна заміна у перерві - замість Матвієнка на полі з'явився Олександр Сваток

22:54. поновлюється гра. Мальтійці - вже втретє за цю гру - розігрують м'яч у центрі поля

45+5 хв. завершується перший тайм - відпочинемо 15 хвилин

45+2 хв. Мудрик намагався повторити диво-гол Караваєва. Побачив, що воротар вийшов з воріт, і намагався метрів з 30 відправити м'яч у сітку - Бонелло робить сейв

45+1 хв. Гійом'є пробив зі штрафного з 30-ти метрів - низом у правий кут. М'яч ловить Трубін

45 хв. Мбонг справа пройшов Муддрика і віддав у центр на Гійом'є - той потужно пробив і Україну рятує поперечина

43 хв. Довбик пробив майже по центру низом, тоді як воротар вже стрибнув у правий від себе кут

43 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ

42 хв. Мурик обігрався з Зінченком і проти нього сфолив Джозеф Мбонг у карному майданчику - пенальті

38 хв. дитяча помилка мальтійців і на табло 1:1. Судаков не то бив, не то прострілював у сторону від воріт - а Камендзулі вирішив вибити м'яча, але зробив це так незграбно, що відправив у власні ворота

38 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ

37 хв. Гійом'є б'є здалеку - м'яч летить набагато вище воріт

31 хв. Нвоко біля правої бровки проскочив Матвієнка і Микола був змушений руками схопити суперника за футболку, після чого данський арбітр поліз у кишеню своєї футболки

26 хв. під удар Судакова кидається захисник - буде кутовий

25 хв. наші багато і сумбурно атакують. Поки без ударів по воротах господарів

17 хв. Судаков гостро прострілив справа - Бонелло відбив перед собою, а от Довбик на добивання не встиг

14 хв. нічого собі. Чудова атака господарів. Пол Мбонг отримав пас від Квоко, втік від Матвієнка і ударом з 20-ти метрів "прошив" Трубіна, пробивши між ніг нашому голкіперу

6 хв. Джозеф Мбонг справа ефектно пройшов Зінченка і гостро прострелив - на захисників

4 хв. Мудрик зліва прострілював - м'яч від захисника летів до воротаря, але Довбик зіграв на випередження і п'ятою відкотив під удар Мудрику. Михайло бив з гострого кута, але не влучив

1 хв. мальтійці перехопили м'яч в середині поля, пішла передача на Джозефа Мбонга і той пробив з 20-ти метрів - рикошет від спини захисника і м'яч ловить Трубін

21:48. наші розіграли м'яч в центрі

21:47. а зараз хвилина мовчання. В пам'ять і жертв теракту в Брюсселі, і жертв війни в Ізраїлі, а для нас - і жертв серед мирного населення і воїнів війни проти російських загарбників

21:46. вболівальники скандують "ЗСУ, ЗСУ". Схоже, що українців на трибунах сьогодні не менше за мальтійців

21:44. а тепер слухаємо гімн Мальти

21:42. слухаємо гімн України

21:40. сьогодні у нас три заміни у порівнянні з суботньою грою у Празі. Замість Коноплі, Зубкова і Степаненка зіграють зі старту Караваєв, Ванат і Сидорчук

21:39. стартова 11-ка "синьо-жовтих"

21:24. вітаємо з острова-держави Мальта, де сьогодні Україна грає з місцевою збірною

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії