Пʼятниця, 3 травня

Реал - Барселона - 4:1 Суперкубок по-королівському

"Реал" знищив "Барселону" у фіналі турніру

"Реал" знищив "Барселону" у фіналі турніру 21:00 Реал - Барселона Фото: barcablaugranes.com

У фінальному матчі за Суперкубок Іспанії мадридський "Реал" здобув перемогу над "Барселоною" - 4:1.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з аравійського Ер-Ріяду.

Вже в дебюті матчу два м'ячі забив Вінісіус. Каталонцям вдалося один гол відіграти, але дуже швидко "Реал" відновив перевагу у два м'ячі завдяки третьому голу Вінісіуса.

У середині другого тайму масну крапку у матчі поставив Родріго.

"Реал" завоював свій 13 суперкубок і до мінімуму скоротив відставання від "Барселони" за кількістю трофеїв.

Наш Андрій Лунін відіграв весь матч та зробив кілька дуже ефектних сейвів.

Зазначимо, що другий рік поспіль Суперкубок Іспанії розігрується у міні-турнірі. У півфіналі "Реал" у видовищному матчі переграв "Атлетіко" (5:3), а "Барселона" скромно обіграла "Осасуну" (2:0). Минулого року у фіналі "Барселона" перемогла "Реал" з рахунком 3:1.

Нагадаємо, що 28 жовтня відбулося перше Ель-класіко у чемпіонаті Іспанії. "Реал" обіграв каталонців на виїзді завдяки дублю Джуда Беллінгема. У турнірній таблиці Ла Ліги "Реал" ділить перше місце з "Жироною", випереджаючи "Барселону" на сім очок. Каталонці йдуть третіми.

СУПЕРКУБОК ІСПАНІЇ. Фінал

Ер-Ріяд. "Мрсул Парк"

РЕАЛ - БАРСЕЛОНА - 4:1

1:0 Вінісіус Жуніор, 7' (Джуд Беллінгем)

2:0 Вінісіус Жуніор, 10' (Родріго)

2:1 Роберт Левандовськи, 33'

3:1 Вінісіус Жуніор, 39'

4:1 Родріго, 64'

Реал: 13. Андрій Лунін - 23. Ферлан Менді, 6. Начо, 22. Антоніо Рюдігер, 2. Дані Карвахаль - 8. Тоні Кроос, 18. Орельєн Чуамені, 15. Федеріко Вальверде - 7. Вінісіус Жуніор, 5. Джуд Беллінгем, 11. Родріго

Барселона: 13. Ігнасіо Пенья - 3. Алехандро Бальде, 15. Андреас Крістенсен, 4. Рональд Араухо, 23. Жюль Кунде - 21. Френкі де Йонг, 22. Ілкай Гюндоган, 20. Серхі Роберто - 7. Ферран Торрес, 9. Роберт Левандовськи, 8. Педрі

_______________________________________________________________

22:52. "Реал" взяв переконливий реванш за фінал-2023 і завоював свій 13-й суперкубок. У "Барселони" 14 трофеїв

90 хв. нічого суддя не додає і завершує матч. Логічно

88 хв. дальній удар Чуамені - повз ворота

86 хв. і заключні заміни робить Карло Анчелотті: Хоселу і Дані Себальос вийшли замість Беллінгема і Вальверде

82 хв. подвійна заміна у Королівського клубу: замість Вінісіуса і Крооса вийшли Лука Модріч і Едуардо Камавінга

80 хв. Лунін рятує "Реал" після сильного удару Жоау Фелікса. Добити намагався Фермін, але й тут наш голкіпер першим був на м'ячі

79 хв. якимсь дивом не забив "Реал" п'ятий гол. Спершу Браїм обікрав Кюнде в центрі поля, протягнув м'яча аж до карного майданчика, прибрав на замаху захисника і пробив - Пенья відбив удар. Але м'яч відскочив до Беллінгема. Той зрештою прострілив в сторону Вінісіуса, але потрапив у захисника. М'яч відлетів до Вальверде і уругваєць з 20-ти метрів пробив вище порожніх воріт

78 хв. де там Хоселу?)

77 хв. перша заміна у "Реала": з поля йде Родріго, на полі Браїм Діас

73 хв. скоріше "Реал" заб'є ще 1-2 м'ячі, ніж "Барса" свій другий гол

72 хв. у "Барси" і так шансів було небагато, а тепер вони нульові

71 хв. Араухо жорстко вдарив по нозі Вінісіуса - це жовта, яка стала для захисника другою

68 хв. "Реал" і не думає зменшувати оберти

64 хв. Вальверде справа перевів м'яч на протилежний фланг на Вінісіуса. І на цей раз бразилець зіграв на команду. Віддавав пас на Беллінгема, але Кюнде перехопив м'яч та... асистував на Родріго. Бразилець з 10-ти метрів пробив під праву стійку

64 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Родріго

62 хв. в центрі поля Рюдігер грубо зіграв проти Фелікса

61 хв. Хаві міняє половину атаки: Фермін Лопес, Жоау Фелікс і Ламін Ямаль вийшли замість Серхі, Феррана Торреса і Педрі

60 хв. Вінісіус замикав подачу з глибини - в дотик з восьми метрів пробив повз ворота

57 хв. Вінісіус відверто переграє і не ділиться м'ячем з одноклубниками. Певно дуже хоче забити четвертий гол

54 хв. "Реал" кілька хвилин катав м'яч. Зрештою Чуамені намагався вискочити сам на сам, та сфолив проти захисника

50 хв. Лунін здорово зіграв на виході після подачі Левандовського. І швидко рукою закинув м'яча на Вінісіуса. Той пробіг півполя, увірвався у карний майданчик і намагався розхитати останнього захисника перед воротами. Та послизнувся і втратив м'яч

46 хв. поновлюється гра

22:06. Хаві вирішив замін у перерві не робити

22:05. повертаємося на "Мрсул Парк", де за мить почнеться другий тайм

21:53. статистика першого тайму

45+5 хв. і на цьому завершується перший тайм

45+5 хв. Педрі з 20-ти метрів пробив повз ворота

45+4 хв. кутовий "Барси" - шанс на гол?

45 хв. чотири хвилини компенсовано до першого тайму

43 хв. перша жовта у "вершкових": в центрі грубо зіграв Беллінгем

41 хв. Беллінгем віддав просто розкішний пас на Родріго, але той проспав епізод і не побіг забивати каталонцям четвертий м'яч

40 хв. за неспортивну поведінку "гірчичник" отримав Серхі Роберто

39 хв. хет-трик Вінісіуса. Бразилець класно пробив у лівий кут. Пенья хоч і вгадав напрямок удару, але до м'яча не дістав

39 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Вінісіус

37 хв. Араухо в карному майданчику фолить проти Вінісіуса і арбітр показав на 11 метрів. Ще й жовта захиснику

33 хв. каталонці закрутили карусель біля воріт Луніна. Зрештою Бальде зліва подавав на дальню стійку, хтось з мадридців вибив м'яча, але Левандовськи з лінії карного майданчика потужно пробив зльоту - м'яч пролетів під Луніним, що намагався зреагувати на удар

33 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Левандовськи

29 хв. Карвахаль подавав справа на дальню стійку і ледь не закинув м'яча у дев'ятку - Пенья піймав м'яч

27 хв. Лунін рятує "Реал", відбивши м'яча ногою після удару Феррана Торреса справа у ближній кут. Класний пас йому віддав Педрі

24 хв. знову класний пас Беллінгема на Вінісіуса, але в останній момент Араухо встиг перехопити м'яч

20 хв. Ферран Торрес намагався з гострого кута справа пробити у дальній кут - спроба не вдалась

18 хв. каталонці ніби й намагаються атакувати, але випади суперника наразі гостріші

12 хв. Ферран Торрес ударом з 18-ти метрів стусонув поперечину. М'яч відскочив до Левандовського і поляк сильно пробив у ближню дев'ятку - Лунін відбив м'яча на кутовий

10 хв. і таки забивають мадридці другий м'яч. Вальверде блискучим пасом зі своєї половини поля кинув у прорив Родріго. Той міг завершувати сам, але викотив на Вінісіуса - той в падінні відправив м'яча у ворота

10 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Вінісіус

8 хв. ледь другий не забив Королівський клуб. Цього разу Родріго потужно пробив з 18-ти метрів - Пенья врятував

7 хв. швидко забивають мадридці. Беллінгем з центру поля суперпасом вивів Вінісіуса сам на сам. Бразилець втік від захисників, обіграв Пенью і закотив м'яча у порожні ворота

7 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Вінісіус

21:00. стартовий свисток

20:55. команди вже на полі і за кілька хвилин розпочнеться гра

20:32. основа каталонців

20:31. стартовий склад Королівського клубу. У воротах наш Андрій Лунін

12:21. Барселона ж впоралася з "Осасуною"

12:21. у півфіналі "Реал" у феєричному матчі здолав "Атлетіко"

12:21. вітаємо з сонячної Саудівської Аравії, де у неділю на стадіоні "Мрсул Парк" відбудеться битва "Реала" і "Барселони" за Суперкубок Іспанії

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів